Aku muži chcú milenku.
Pridal Zweistein dňa 29.02.2012 21:36:43
Stalo sa Vám že všetko bolo super, ale Vaša láska jedného dňa povedala že potrebuje (hľadá) niečo ine poprípade niečo viac??
Možno práve tu nájdete odpoveď.
Podrobné novinky
Páni sa zhodujú, že ideálna milenka je taká, ktorá má pri sebe ideálneho milenca. Dokáže si vychutnať pôžitky z milovania, nie je sebecká, ale ani prehnane oddaná. Ideálna milenka nemusí mať miery modelky, stačí, keď si bude vedomá svojich predností. A bude verná.

Je flexibilná
„Ohybnosť v posteli je skrátka nutnosť“, tvrdia opýtaní páni. Dokonalá ženy by mala byť v posteli flexibilná nie len v súvislosti s telesnými schopnosťami, ale celkovo. S ohybnou ženou sa totiž mužom otvárajú celkom nové možnosti, ak hovoríme o polohách z kámasútry. Prispôsobivosť je pekná vec, najmä, ak máte vedľa seba krásnu sexi kočku, ktorá pre vás v posteli urobí čokoľvek, čo vám napadne. Ideálna milenka má byť presne takáto.

Je kompatibilná
Základom kvalitného sexuálneho života je súhra. Na to, aby spolu dvaja mohli dokonale koexistovať v posteli, je dôležité, aby si sedeli aj v tomto smere. Nie nadarmo sa hovorí, že človek hľadá svoju polovičku. Kompatibilnosť je základným predpokladom nie len spoločného života, ale aj sexuálnej stránky vzťahu. Ak ste skôr aktívnejší typ, potrebujete submisívnejšiu, pasívnejšiu partnerku a naopak. „Mala by vedieť, čo chce ona, ale aj čo chce chlap“.


Je sčítaná
Nové nápady do erotických hier nemusia prinášať len muži. Pozná nie len prax, ale aj teóriu, ktorú premieňa na skutočnosť. Dokonalá sexuálna partnerka sa nebojí skúšať nové veci, pretože o ne má prirodzený záujem a do vzťahu ich prináša dobrovoľne a často. Zaujíma sa o mužské potreby, ale zároveň sama chce so sexu niečo mať. Pretože len s takouto ženou je sex zábava.
„Ideálna frajerka je iniciatívna a nápaditá. Vie, čo robí mužom dobre, ale aj to, ako si to môžu užiť obaja“.

Je dobrodružná
Muži snívajú o partnerke, ktorá ich dobrodružnú povahu akceptuje, pochopí a bude s nimi zdieľať nadšenie pre netradičné zážitky a chúťky. „Mala by chcieť skúšať nové veci“, zhodujú sa páni. Muži možno v bežnom živote nepreukazujú svoju kreatívnu stránku, no pokiaľ ide o sex, tu má každý z nás nápadov celú kopu. Ideálne je, ak je v páre muž ten, čo svoju partnerku v bláznivých nápadoch krotí. Muži totiž milujú nespútané ženy, ktorých pudy sú silnejšie ako zásady.

a na záver:

Je ochotná
Nakoľko sme všetci dospelí, uvedomujeme si, že toto želanie je utópiou, no ako základ predstavy o dokonalej sexuálnej partnerke, to celkom stačí. „Hlavne by mala mať vždy chuť“, zaznie prvý argument, ktorý stojí za poznámku. V tomto sa všetci páni zhodujú. Ideálna milenka je taká, ktorá chce a môže vždy, všade a stále. Mužským želaním číslo jeden teda je, aby mohli mať sex kedykoľvek majú chuť.